Mini Cart

pretty-ballerinas_blog_winter-2021-colors

נעליים לחתונה

רובנו מחכות לרגע הזה, בו תהיה לנו סיבה לקנות פריטים כיפיים לאירוע. כי אם נודה על האמת, הכיף שבלתכנן את האאוטפיט שלנו, מרגש אותנו. 

כבר כשאנחנו יודעות שיש אירוע שמתקרב, אנחנו מתחילות להריץ בראש שלנו את הלוק שאנחנו רוצות, ומתחילות לחבר אותו עוד לפני שאפילו רכשנו אותו. 

וכאשר מודיעים לנו על חתונה, זוהי סיבה אמיתית למסיבה. ובעיקר, בכנות, לנעליים חדשות.

אז, כיצד לבחור נעליים לחתונה?

החיפוש אחר נעליים לחתונה, מתחיל כבר בראש. 

ממש עוד לפני שאנחנו הולכות לחנות, אנחנו כבר עסוקות בתכנון הויזואלי של- איך היינו רוצות שזה יראה. 

והאמת היא, שהחתונות מתחלקות בתוכנו לכל מיני חלקים. 

זה תלוי בסוג הקרבה. כלומר, לחתונה של אחיך לא תרצי להגיע עם לוק שדומה לחתונה של השכנה. 

על פי מדד הקרבה, כנראה שנשקיע בכל הסיפור הזה. 

מלבד מדד הקרבה, ישנם פרמטרים נוספים בתוכנו, על פיהם נבחר את החתונות בהן נעדיף להיות על עקבים גבוהים או עקבים נמוכים, ואת החתונות בהן נעדיף להישאר בנעליים שטוחות, להרגיש את הקרקע ולא לקחת סיכונים. 

כך או כך, הבחירה שלנו בנעליים תכתיב את אופי האירוע שיהיה לנו. כלומר, במידה ובחרנו בנעלי עקב, כנראה שיש בנו משהו שמבקש יותר ״שואו״ עכשיו, ובמידה ובחרנו בנעליים יותר שטוחות, משהו בנו מחפש את הקרקע, את היציבות ואת הפשטות הנעימה. 

לכל נעל יהיה את היתרונות שלה. ואנחנו בכוונה לא אומרות שיש גם את החסרונות, כי איך אפשר למצוא חסרונות בדבר הנפלא הזה שנקרא נעליים? (;

נוחות מעל הכל

ראשית, חשוב לנו להגיד שאנחנו בעד שיהיה לך נוח. זה קודם כל. נעליים לחתונה צריכות להיות נוחות.  כלומר, היופי והשיק חשובים מאוד, אבל הנוחות של נועלת הנעל חשובה לא פחות! ולכן אנחנו קודם כל ממליצות, לשים לב לתחושה שלך בתוך הנעל. האם היא לוחצת, האם היא צרה מדיי לצורת הרגל שלך, האם היא קטנה עלייך או גדולה, ובכלל, האם היא נוחה. בפשטות. 

כשנעל חתונה לא נוחה, אפשר ממש לראות את זה על האישה שנועלת אותה. היא משדרת מייד משהו מתאמץ וסובל, וזה בדיוק ההפך מלוק מנצח. 

נעל נוחה, שמתאימה לנועלת בדיוק מושלם, משלימה בהרמוניה נעימה את המראה המהודק. אנחנו בעד.

התאמה לשמלה

אחד הפרמטרים החשובים בהחלט בבחירת נעליים לחתונה, הוא פרמטר התאמת הנעליים לשמלה. או לחצאית או המכנסיים. בקיצור, ללוק הספציפי שבחרת לחתונה. 

ההתאמה צריכה להיעשות בחכמה ובדיוק מושלם. זה כמובן לא חייב להיות אותו הצבע, אבל השילוב ביניהם חייב להתאים. ההרמוניה ביניהם חייבת לעבוד.  

כך למשל אם השמלה שלך הולכת להיות בצבע ורוד בהיר, זה בהחלט יתאים לנעול נעליים לבנות. ואם הלוק שהולך להיות בחתונה הולך על הצבעים הקלאסיים ועל פרינט שקט ולא רועש, היינו אפילו מעזות עם נעלי עקב אדומות. 

אין סוף לשילובים שניתן ליצור. אבל צריך להבין את האאוטפיט הכללי, כדי להתאים לו את הנעליים המתאימות ביותר, שישתלבו בו במדויק. 

גמישות הנעל

גמישות הנעל חשובה גם כן, משום שבחתונה כמו בחתונה, האווירה מתחממת, ופתאום את מוצאת את עצמך רוקדת על הכתפיים של מישהו בעמדת הדיג׳יי (; 

כך או כך, ראוי שהנעליים שנעלת בתחילת הערב יצליחו לשרוד את התחממות האירועים ויהיו גמישות איתך וגמישות עם עצמן. תאמיני לנו, את רוצה נעליים שאת יכולה לסמוך עליהן.

סוג הסוליה

סוג הסוליה זהו פרמטר שבהחלט יקבע גם את הנוחות, עליה דיברנו קודם, וגם את צורת הגובה ומידתו. 

שימי לב גם שם שהכל מתאים לך בצורה מדויקת ונעימה לרגל.

סוגים של נעליים לחתונה שכדאי שתכירי…

נעליים עם עקב גבוה

האמת היא, שנעלי עקב גבוה לחתונה אלו הנעליים הכי מבוקשות בתחום. 

זאת כמובן, משום שאין וויכוח שהן מביאות איתן את השואו. את הלוק שמשאיר את כולם בפה פעור. את האוויר לנשימה במסיבה. או אולי בעצם, את קוצר הנשימה אל מול המראה המרשים הזה (; 

אם את כזאת, ואת רוצה לתת שואו אמיתי, כזה שלא ישכחו לך בקלות, אז כדי להפוך את הערב הזה למעניין, תבחרי בנעלי עקב גבוהות. שחורות או אדומות יהיה מדהים. המלצה רותחת.

נעליים עם עקב נמוך

נעלי עקב נמוך לחתונה הן נעליים שיש בהן תחכום מסוים. הן לא שטוחות, אבל גם לא גבוהות מדיי. הן משהו באמצע. התחכום הזה בהחלט יוסיף קלאס מעודן למראה שלך, ויהפוך את הלוק שלך לקלאסי ומתוחכם. אם את מהנשים שמבקשות את דרך האמצע, לא כאן ולא כאן, נעליים עם עקב נמוך אלו בדיוק הנעליים שאת מחפשת. 

עם נעליים כאלה תקבלי את הגובה והלוק המרשים של נעלי עקב, יחד עם סולידיות נעימה. 

נעלי פלטפורמה

נעלי הפלטפורמה חזרו שוב לאופנה, ואנחנו בהחלט מאושרות על כך. בפלטפורמה יש משהו שמשיג את כל היתרונות- גם גבוה ומעניק לרגל מראה מוארך, אבל גם נוח משום שהיציבה של נעל הפלטפורמה בדרך כלל לא משופעת כמו נעלי עקב למשל. 

וכך נוצרת אשליית גובה, מבלי לסבול. פשוט להסתכל על כולם מגבוה ולהנות מזה (:

נעלים שטוחות

נעליים שטוחות לחתונה משוות ללוק שלך מייד משהו נקי. עדין. יותר רגוע. מה גם שאי אפשר להשוות אותן מבחינת הנוחות לנעליים אחרות. בסופו של דבר, אם את בעניין של ריקודים בפול פאוור, אנחנו אומרות- תלכי על הנעליים השטוחות. או לפחות תקחי זוג כזה בתיק, למקרה ותרצי לחזור לקרקע.

לסיכום,

אם חשקה נפשך בנעליים לחתונה, עלייך לתכנן את הלוק קודם, ואז להעזר בעצות שכתבנו כאן. מקוות שעזרנו, ושתהני בחתונה כמובן! 

 

לבחירת נעליים לחתונה, מכל הסוגים ובכל הצבעים, את  מוזמנת מאוד ללחוץ כאן >>

Share this post
עשויות לעניין אותך גם | Related Products