Mini Cart

שוב אדום - הטרנד הכי חם לחורף 2023-2024

מי אוהבת נעליים?

כמעט ולא תמצאו אישה על הפלנטה, שתסרב לזוג נעליים יפהפיות שישלימו את הלוק וישדרגו אותו בין רגע.
אבל מה לגבי נעליים אדומות?
טוב, זה כבר סיפור אחר.
נעליים אדומות הן קטגוריה בפני עצמה.
נעליים אדומות הן אייקון.
ולכן, אנחנו שמחות לבשר שהטרנד הכי נשי והכי עוצמתי בעולם האופנה- חזר!
בשביל להסביר עד כמה הוא חזק, דמיינו חדר

לחדר נכנסת אישה עם לבוש אלגנטי ומדויק עכשיו דמיינו, שלרגליה היא נועלת נעליים, אך לא סתם נעליים, נעליים אדומות. שימו לב איך אפילו בדמיון שלכם, האישה הזו הביאה משהו אחר לחדר. אנרגיה נשית. חזקה. עוצמתית. נעליים אדומות משדרות נשיות שכזו, שאף פריט אחר לא יכול לשדר- נשיות ברורה שמהלכת בעולם. תשוקה. כוח

אלו לא סתם סיסמאות. כשאישה הולכת בעולם עם נעליים אדומות, היא מביאה משהו חזק. היא מניחה את האישה שהיא, מנכיחה אותה בנינוחות- ותופסת מקום להיות אישה אדומה בעולם אפור

זוכרות את הסצנות הללו בסרטים, בהן מצלמים קודם כל את נעלי האישה היוצאות מן הרכב המרשים, נעל דורכת על האדמה, עוד נעל, ורק אז המצלמה עולה מעלה אל גופה ופניה של האישה? מבחינה תסריטאית, זה לא דבר של מה בכך. יש לכך סיבה פסיכולוגית מאוד ברורה- נעל של אישה, ובייחוד נעל בעלת צבע חזק ומונכח כנעל בצבע אדום, משדרת את הכוח הזה, שקשה להעביר דרך מילים

השוט בו הרגל יוצאת מהרכב ומניחה את רגליה על האדמה בעקשנות, מסמל את כוחה של הנעל הנוכחת. את המסר שהיא מעבירה. וכך מחזק את הראיה הפסיכולוגית שלנו, בה אנו ממשיכים לזהות אישה עוצמתית שתופסת את מקומה בעולם, דרך הבחירה שלה לנעול נעליים אדומות.
תשוקה גבירותיי, תשוקה

אתן בטח יודעות איך זה. החיים מלאים בכל כך הרבה משימות, בייחוד עבורנו הנשים. מן הרגע שאנחנו קמות מן המיטה עד הרגע שאנחנו חוזרות אליה, אנחנו מלאות באינסוף משימות. להעיר את הילדים ולהכין אותם למסגרות, להבטיח שיהיה להם הכל, לעבוד, לדאוג שהבית יראה בגדר הסביר, שזה אומר- לנקות, לבשל, לכבס, לתלות, להוריד- ואז- לאסוף מהמסגרות, להקשיב, לדבר, לחנך, לעזור… ובתוך כל זה, אנחנו גם אמורות לתחזק זוגיות.

ולפתע, כל אחת יכולה להתעורר ולגלות שהתשוקה בחייה נעלמה. שהמילה תשוקה, מסמלת עבורה משהו רחוק מן העבר.

כשאנחנו אומרות תשוקה, אנחנו מדברות על תשוקה לחיים. על נשיות. על העובדה שבתוך אפרוריות החיים, כל אחת יכולה לשכוח שהיא אישה! אישה אמיתית, תשוקתית. לא רק אמא. אישה עם אש ורצון חזק ופראי ובלתי ניתן לריסון. טרנד הנעליים האדומות מעיד על המקום אליו העולם הולך, מקום של נשיות הנובעת מתוך עוצמה ובחירה. מתוך שחרור. מתוך חוזק וכוח. הנשיות שלנו היא כח עצום ואנחנו בוחרות להיות גאות בה. לנהל את העולם. להיות הבוסיות של עצמנו. להיות תשוקתיות, פראיות, מלאות אהבה וצמאות לה מתוך תשוקה לחיים.

אז מה הולך עם נעליים אדומות?

ראשית כל, צריך להבין שלנעליים אדומות יש כח. הן לוקחות את הפוקוס מייד, ולכן בשביל שהלוק לא יהיה וולגרי, אנו מוכרחות לשלב אותן עם שאר האאוטפיט בטוב טעם.
לכן למשל, כל פריט אחר בעל פרינט צועק, אוטומטית מעניק לאאוטפיט טעם רע.

אז מה כן?

השמלה השחורה הקטנה
מכירות את האמירה שכל אחת צריכה שמלה שחורה וקטנה בארון? זה בדיוק הרגע להשתמש בה! שמלה שחורה עם נעליים אדומות שגונבות את ההצגה, הופכות את האאוטפיט למדויק, סקסי ובלתי נשכח. אפשר תמיד להוסיף ללוק הזה תיק שחור קטן, להשלמת המראה.

המראה הנקי
שמלה לבנה! שמלה לבנה משדרת מראה נקי ועומדת בקונטרס יפהפה אל מול נעליים אדומות ונועזות. כך הופך הלוק למעניין ומלא בניגודים- ויוצר שילוב מושך ומעניין. אנחנו רוצות להוסיף שנעליים אדומות הולכות מעולה גם עם שמלת כלה! כן כן, שמלת כלה, לכלות עצמאיות ונועזות שאוהבות את הלוק שלהן בעל סיי חזק ונשי

ניטרלי ניטרלי ניטרלי
כדי שנוכל להגיע לאאוטפיט עוצמתי, אנחנו צריכות תמיד לשמור על האיזון בין האמירה החזקה והצועקת של הנעליים האדומות, לבין שאר הפריטים. לכן אנחנו ממליצות תמיד להישאר בקו הניטרלי.
זה אומר שמלבד שחור ולבן, ישנם צבעים ניטרליים המאזנים את האדום הבוהק. צבעים כמו ב׳ז ואפור על כל גווניהם, הינם צבעים מעולים לשילוב באאוטפיט שכזה.

ג׳ינס, לאאוטפיט יומיומי ונועז
כמובן שלא שכחנו את הפריט הלבוש הנלבש ביותר בעולם- מכנסי ג׳ינס. ויש לנו בשורות מעולות על כך: ג׳ינס משתלב מעולה עם נעליים אדומות! השילוב בין שניהם הופך את הלוק לסקסי ונשי, אך גם ללא מתאמץ. וזה חברות, השילוב המושלם

אדום על אדום
אולי תופתעו ממה שנגיד עכשיו, אבל הוספת פריט יחידי אחד בצבע אדום, יחד עם נעליים אדומות, יכול להשלים את המראה ולהפוך אותו למתוחכם יותר.
שלבו פריט מסויים כמו תיק או שעון או אפילו צעיף בתוך האאוטפיט- ותגלו כמה זה משדרג את הלוק באופן מיידי.

שמלה למראה קייצי
שמלה נשפכת בצבע בהיר תוכל להשתלב בצורה יפהפיה עם הנעליים האדומות, למראה קייצי רענן ועם זאת עוצר נשימה.

ומה לגבי גרביים?
אנחנו ממליצות לנעול את הנעליים אך ורק עם גרביים בצבע גוף
ולא בצבעים אחרים. במיוחד לא בצבעי שחור

לסיכום

אם רצית להוסיף תשוקה לחייך ולהפוך להיות האישה שתמיד רצית להיות, זו שמגיעה לחדר ומסובבת את המבטים אליה. זו שתופסת מקום בעולם, זו שיש לה אמירה, זו שמוכנה לחיות בתשוקה ולהביא את התעוזה שבה, זו שמוכנה להיות נשית ונוכחת ולהתגאות בכך- נעליים אדומות הן התחלה מעולה.

Shop the Trend

Share this post
עשויות לעניין אותך גם | Related Products