Mini Cart

How to choose a flat shoe for the occasion

נעל לאירוע

אירועים זה בהחלט משהו מרגש. 

זה משהו לחכות לו, לצפות לקראתו, להתרגש. 

ובואו נגיד את האמת, אנחנו בהחלט מחכות להתגנדר ולתת את השואו שלנו שם. 

כולנו גדלנו על סרטי דיסני, נסיכים ונסיכות, ואירוע, אם להיות כנים, הוא הדבר הכי קרוב לנשף. נשף כזה מהסרטים, עם כניסה מרשימה, ירידה במדרגות ו… נעליים מרשימות. 

וכשחושבים על נסיכות דיסני, כאלו שלעיתים אנו חולמות להיות הן אפילו ללילה אחד, קשה שלא להיזכר בנסיכה המיתולוגית ביותר- סינדרלה. 

נעליים כמפת דרכים

 בואו נשחזר רגע ביחד. סינדרלה, אשר היא לכלוכית ביום יום, מגיעה לנשף עליו היא חלמה כל חייה. היא מקבלת במתנה שמלה יפהפיה וכרכרה מפוארת, והכי חשוב, נעליים לאירוע המפואר. 

לסינדרלה נופלת הנעל. היא לא יכולה להביט לאחור, היא חייבת לברוח מהר בחצות, פן תהפוך כאן ממש אל מול כולם ללכלוכית. הנעל שלה נשארת מאחור, מותירה את רגע הקסם הזה בחייה מאחורה, כלילה שיצרב בזכרונה אך לעולם לא יחזור שנית. 

אך הנעל הזו, הופכת במהרה להיות קרש ההצלה לחיים טובים של אהבה וחופש. ליציאה מן העבדות בה היא כבולה.

ומה קורה משם? 

כולנו יודעים. הנסיך מוצא את הנעל הזו, את סימן הזהות היחיד שהיה יכול למצוא בתוך המסתורין שהיא הותירה אותו, ומחפש אותה. הוא לוקח את הנעל הזו, ועובר בית בית. אישה אישה. 

ומשהו בו יודע, מבפנים, שכל אחת שמודדת את הנעל הזו, זו לא האישה שהוא מחפש. זו לא סינדרלה שלו. זו מישהי אחרת, המנסה להדמות לה. 

וכך בעצם הופכת הנעל הזו, למפה שלו. 

ולבסוף, כמו בסופי האגדות, הוא מוצא אותה. 

הוא מוצא את סינדרלה שלו, בעת שהיא מודדת את הנעל, והיא מתאימה לה בדיוק. 

וכך הוא מוצא את האישה שלו, דרך הנעל שלה. 

נעליים לאירוע- סימן זהות אישי ונשי

כאישה נכנסת לאירוע, אפשר להתבונן על הנעליים אותן היא בחרה כפריט המתאים לאאוטפיט שלה ותו לא. אך אם ברצוננו להעמיק יותר, נעליים לאירוע הן אמירה של מי האישה הזו רוצה להיות בערב הזה. 

כך למשל כאשר אישה מגיעה עם נעלי עקב שחורות, זוהי אמירה של רצון להיות קלאסית וסולידית, אך עם זאת לתת גוון סקסי להופעה שלה, ועדיין ללכת על בטוח ונקי. 

או לדוגמה, כאשר אישה מגיעה עם נעלי עקב משובצות אבני חן נוצצות וצבעוניות, היא מנסה להעניק להופעתה גוון עליז יותר, מסקרן, זוהי אישה שבאה לערב הזה כדי לצאת מאזור הנוחות. 

בשביל להבין את האאוטפיטים באמת, צריך רק להביט מטה, ואף להבין שנעליים לאירוע אינן נבחרות אצל נשים בצורה אקראית. הן נבחרות מתוך המיינדסט של האישה לערב הזה. יש בהן אמירה על מי שהיא היום, על מצב הרוח שלה, על מצב הלב שלה, על איפה שהיא מונחת.

זמן לשואו 

ולפעמים בא לנו שואו. בא לנו להיכנס לאירוע, ולמשוך את המבטים. אפילו נשים ביישניות, כאלו שנחבאות אל הכלים, יש בהן איזו פנטזיה קסומה כזו, מהאגדות, בה הן יורדות בתלם מדרגות חלומי, ולכולם נעתקת הנשימה. 

וכשבא לנו שואו, אנחנו בוחרות נעליים בקפידה. 

נעליים לאירוע בו מתחשק לנו להיראות, יהיו בדרך כלל נעליים בעלות עקב, אפילו קטן, ולא סתם. נעליים אלו יסמלו את הרמת הסטנדרטים הזו בתוכנו. את הרצון להיות גבוהות יותר מהיום יום שלנו, מהנראות הרגילה שלנו, ממי שאנחנו ביום רגיל.

עם נעליים כאלה כל אישה תרגיש קצת יותר משהו. קצת יותר גבוהה (ולא במובן הפיזי), קצת יותר חושנית, קצת יותר בטוחה בעצמה, שייכת, מתבלטת ולוקחת את מקומה במרחב כמו שמגיע לה. נעליים כאלה יעבירו בה חוויה.

זמן להרפות

ויש את הרגע הזה באירוע, שרוצים להרפות. שאפשר לנוח לרגע, לנכוח ברגע, להתבונן מסביב. להתיישב. כבר אין את האדרנלין המשוגע של ההתחלה, ההתרגשות יורדת, הכל הופך פתאום להיות כמו חג נעים ומלא בניחוחות של שמחה ונעימות והלחץ שוכח. ואז, יש לנו רצון לשבת רגע. להפסיק לרקוד. לשתות משהו טעים. לאכול איזה קינוח. ושם, שם יש את הכמיהה לנעליים יפות יפות שבא לבכות אבל- נוחות. יש בנו את הרצון להרפות לרגע אל תוך הנעל, להחזיר את הרגליים למקומן הרגיל, לחוש בנוחות המיטבית שהקרקע יכולה להציע לנו, אפשר להגיד שאנחנו פשוט מנסים להתקרקע ברגע הזה. 

ושם, שם מתאימות נעליים שטוחות. ולא מן הנמנע, לשלב את שתיהן באותו האירוע. לשני המצבים הנפוצים באירוע- רגעי השיא ההתחלתיים,  ולאחר מכן המנוחה והרפיון וירידת המתח הגדולה. אפשר להניח את הנעליים השטוחות יותר בתיק או בשקית יפה, ולהחליף ביניהן כשמגיע הרגע. ממש לשנות מצב, ולהנות מכל העולמות בערב אחד.

לסיכום…

נעליים לאירוע זה בהחלט מיינדסט נשי ומאוד אינטואיטיבי ואישי. יש לו המון מקום, בייחוד בעולם שאנו רוצים להיות, בו אנו מתקרבים אל עצמנו, ולהנאה מכל העולמות במקביל, מבלי להרגיש שזה בא על חשבונו של מישהו אחר. נעליים לאירוע הן בחירה שכיף לגעת בה, להנות ממנה, גם ברגע הבחירה וגם ברגע הנעילה. 

 

בהצלחה!

Share this post
עשויות לעניין אותך גם | Related Products