Mini Cart

נעליים אלגנטיות לנשים

נעליים אלגנטיות לנשים

נעליים אלגנטיות הן מצרך חשוב בארון שלנו. ולמה אנחנו אומרות את זה? כי בסוף, נעליים אלגנטיות הן כמו השמלה השחורה הקטנה הזאת, זו שתמיד אפשר לשלוף ברגע ולהרגיש איתה מיליון דולר. כך גם נעליים אלגנטיות. תמיד אפשר להוציא אותן מהארון כדי לייצר בפשטות לוק נטול מאמץ, אך אלגנטי ושובר שגרה. 

אבל כיצד נדע איזו נעל אלגנטית היא יותר ״אנחנו״? ישנם כל מיני פרמטרים שבהן אנחנו מתחשבות בדרך כלל כאשר אנחנו בוחרות פריט מסויים. כך גם בנעליים. יש לנו נטיית לב לסוג מסוים, גם מבלי שנשים לב לכך. כשנביט בסוגי הנעליים האלגנטיות, אולי יהיה לנו לרגע בלבול ורצון להכל, וזה ממש מובן (: אבל תמיד ישנן נעליים שימשכו אותך יותר. שהן יותר תואמות לאישיות שלך, ולמשאלה הפנימית אותה את מבקשת מבפנים בקנייה הזאת. 

זו יכולה להיות משאלת לב ״להראות״ יותר, ואז היינו מתאימות לך את נעלי העקב למשל, שלא יהיה אפשר לפספס אותך בכל חדר אליו תכנסי.

ואולי זו משאלה למראה יותר עדין, ואז היינו משדכות לך את נעלי הבלרינה המעודנות שהופכות כל רגל ליפהפיה וענוגה. 

ישנם כל מיני סוגים של נעליים אלגנטיות, ואנחנו כאן כדי לעשות לכך סדר בארון הנעליים, ולעזור לך להבין איזה זוג נעליים אלגנטיות את פשוט חייבות שיהיה לך בארון. 

אז קדימה, בואי נמשיך לחלק הכיפי, הבחירה עצמה!

אז, כיצד לבחור נעל אלגנטית?

כאשר אנחנו נלך לבחור נעליים אלגנטיות, אנחנו נחשוב קודם כל על כמה פרמטרים חשובים. הנה הם לפנייך:

נוחות-

צריך שיהיה לך נוח. נקודה. נוחות מתבטאת ביכולת לנוע עם הנעל בקלות, בחוסר סרבול שעלול להיגרם ממידה לא נכונה או כבדות יתרה נוכח משקל הנעל. נוחות מתבטאת גם מהדבר המינימלי שמגיע לכל אחת לחוות כשהיא נועלת נעליים- חוסר כאב. לעיתים אנחנו המומות לגלות את העובדה שלא לכולן ברור היטב שנעל- לא. אמורה. לכאוב. בשום צורה. את כאן כדי להנות, לא כדי לסבול. נעליים זה כיף! זה משחק! זה יופי! ואנחנו לא בעד סבל אף פעם. בקיצור, נוחות אמיתית. לא פחות מזה. 

התאמה-

הנעליים צריכות להיות פחות או יותר מתאימות לפריטים שיש לך בארון או שיהיו לך בארון. אלא אם כן, את הולכת להחליף את כל המלתחה. אבל אם זה לא משהו שהולך לקרות בקרוב, אז ההתאמה היא חובה. הנעליים צריכות להיות מתאימות לפחות לסגנון הכללי שאת אוהבת. כי עם כל הכבוד לעובדה שאנחנו לגמרי מעודדות יציאה מאזור הנוחות, אנחנו עדיין רוצות שיהיה לך בארון נעליים שבאמת תנעלי ויהיו בשימוש חוזר אצלך. כי אם לא נעלת אותן, נהנית והתמכרת, לא עשינו בזה כלום.

אז רגע, מהם סוגי הנעליים האלגנטיות שיש לנשים?

נעלי בלרינה

לא צריך לחלום כל החיים להיות בלרינה, כדי לנעול נעליים כאלה. נעלי בלרינה מתאימות לכולן. לכל מי שחלמה על כך או לא. הקסם בהן הוא בעיקר העדינות השברירית בה הן עוטפות את הרגל, ומשוות לה מראה עדין ומחמיא. יש בהן גם אלגנטיות שקטה כזאת, השמורה לפריטים קלאסיים ועל זמניים, אשר תמיד יהיו נעימים לעין, ויוסיפו עדינות לכל לוק שתלבשי איתן. בשבילנו, לנעלי בלרינה תמיד יהיה מקום שמור בלב שלנו.

נעלי עקב

טוב, נעלי עקב אנחנו לא צריכות באמת להציג לך. כנראה שיצא לך לפחות פעם אחת למדוד את הנעל היפיפיה והאייקונית הזאת. נעלי עקב הן בעיקר לרגעים של שואו. כי אי אפשר לפספס אותן, ואת הנועלת אותן כמובן, ויש במנח שלהן על הרגל משהו שהופך את הרגל ליפה ומוארכת יותר, אשר מחמיא לגוף הנשי בצורה מדהימה. ומי לא רוצה להיות מדי פעם מלכת הערב? אנחנו בעד. 

מה גם שהנעליים האלו לא חייבות להופיע רק בערבים או באירועים, ישנן נשים שמגיעות עם נעלי עקב יום יום למשרד, ומספרות על הרגשה נפלאה, ועל כמה שהנעליים מעניקות להן תחושה נשית וסקסית. אנחנו כאן כמובן כדי להרים להן (:

כפכפי מיולז

מכירה את זה שבא לך נעליים אלגנטיות שיתאימו לאאוטפיט המהמם שבחרת, אבל כאלה שעדיין יהיו קלילות ובעלות מראה קליל יותר? 

כפכפי מיולז. חד וחלק. אלו כפכפים אמנם, מה שמביא את החלק הכיפי שבדבר, את הקלילות, את הנוחות, אבל! וזה אבל חשוב מאוד- הן סופר אלגנטיות. הן כפכפים עם טוויסט. וזו הסיבה שכל כל הרבה נשים מאוהבות בהן. הן מביאות את האמצע הזה, בין אלגנטיות לקלילות. הן גם נוחות ומתאימות לכל אאוטפיט. אנחנו בהחלט ממליצות פה.

נעלי לאופרס

טוב, אלו נעליים שאם עד היום לא יצא לך להכיר, אנחנו מצטערות לבשר לך שהפסדת כל כך הרבה לוקים שווים! כי נעלי לאופרס זה באמת משהו אחר, ואנחנו נסביר. אלו בעצם נעליים, שאולי במראה הראשוני יזכירו לך את נעלי הבלרינה היפות, אבל יש כאן משהו אחר. יש להן מרקם לגמרי שונה, שמוסיף להן את האלגנטיות היפהפיה שלהן, ובנוסף, עקב קטן וקלאסי להשלמת המראה. מישהי אמרה מראה מהודק? קלאסי? על זמני? כנראה שהיא חשבה על נעלי לאופרס. תסמכי עלינו, אלו נעליים שיש בהן סכנת התמכרות. שלא תגידי שלא הזהרנו מראש.

לסיכום…

נעליים אלגנטיות יכולות להגיע בכל מיני צורות, סוגים וצבעים. הן מרימות כל לוק, ומוסיפות לו את המרכיב החסר בפאזל, למראה אלגנטי מושלם. נעליים אלגנטיות הן כמו שכבר אמרנו, פריט חובה בכל ארון! 

לוק אלגנטי אינו מושלם מבלי שהנעליים יהיו תואמות בוויב הכללי שלהן, בצורה ובגוון- לאאוטפיט המלא. 

ובכנות, אנחנו בטוחות שברגע שיהיה לך מבחר מגוון של נעליים אלגנטיות בארון, יהיה לך יותר חשק להחליף הופעות ולהרגיש מדהים בכל יום מחדש! עופי על עצמך, חיים פעם אחת (: 

 

רוצה לבחור לך את הנעליים האלגנטיות שמתאימות לך? 

בשביל זה אנחנו פה! בואי נתחיל להנות >> 

Share this post
עשויות לעניין אותך גם | Related Products