Mini Cart

פצע ברגל מנעל חדשה : כך תמנעו זאת בקלות

אם גם אתן קניתן נעליים חדשות והן פצעו אתכן בהליכות הראשונות יש מה לעשות! אפשר לגמרי להקל על תסמיני הנעליים החדשות ולמנוע פצעים ואי נוחות. העניין הוא שהנעליים יוצאות מהחנות מלוטשות לפי דוגמה אוניברסלית ולכן לפעמים הן קצת נוקשות. אם כך נדרש קצת זמן כדי להתרגל לנעליים ולייצר התאמה מושלמת בין הנעל לכף הרגל האינדיבידואלית של כל אחת. בואו נודה באמת – אין כיף יותר מללבוש את הנעליים החדשות לסיבוב בעיר, לבר החדש, לחתונה של הבסטי או לארוחת ערב עם הבן זוג. אז איך נהנים ולא נפצעים? המשיכו לקרוא איתנו.

כך תוכלו למנוע פצעים ברגליים מנעליים

יש כמה טיפים שאם ניישם אותם, אחרי שבחרנו את הנעליים החדשות שלנו והבאנו אותן לבית, נוכל לצעוד איתן בחוץ בלי כל חשש.

נעילה ראשונית בבית

בדיוק כמו נעלי צעד ראשון לתינוקות. לבשו את הנעליים החדשות לפרקי זמן קצרים בבית. תמדדו אותן, תתאימו להן אאוטפיטים בינתיים וכך גם תוכלו להרחיב אותן טיפה ולהתאים אותן לצורת כף הרגל שלכן. נעילת הנעליים בבית תעזור גם להבין אם נעלי העקב החדשות שלכן זקוקות לעזרי קסם, כמו ספידות ופלסטרים, שיקלו על ההליכה והשימוש בהן ויגרמו להן להיות הכי נוחות שאפשר, בעיקר אם השימוש יהיה יום-יומי.

מדבקות לנעליים

לפעמים הנעליים החדשות פשוט לא רוצות לעשות לנו הנחות, ואין לנו זמן לחנוך אותן בבית. במקרה כזה, נגיד כשמדובר בנעלי כלה חדשות, כדי למנוע סבל מיותר באירוע ומזכרות של יבלות מכוערות וכואבות על הרגליים שלנו, נשתמש במדבקות שאפשר להדביק ממש על הנעל עצמה מבפנים. המדבקות יעזרו למנוע חיכוך בין העור לנעל ובכך יקלו על ההליכה בנעליים החדשות.

פלסטר

את הפלסטר נדביק על הרגליים ונעשה זאת כדי לשמור על העור שלנו במקומות שאנו יודעות שעלולים להיות בעייתיים וכואבים. למשל בנעליים שלהן קצה מחודד, מומלץ מאוד להדביק פלסטר על הבהונות ולחבר אותן באצבע לידן כדי להצמיד אותן ולהפחית עליהן לחץ

מדבקות ג’ל לרגל

מדבקות ג’ל לרגל הן פתרון מצוין למניעת שפשופים בעקבים, בין הבהונות ועל כל פינה אחרת ברגל שיכולה לכאוב בנעילת נעליים חדשות. מדבקות שכאלו ירככו את המגע בין הרגל לנעל ויפחיתו את הלחץ על האזורים הכואבים, ואם כבר נוצרו שלפוחיות, המדבקות האלה יעזרו להתמודד איתן ויעזרו למנוע פציעה נוספת. מדבקות כאלו לרוב יהיו רב פעמיות ויעזרו לשחרר כאבים שונים בהליכה, לא בהכרח רק בנעליים חדשות אגב.

נעל גדולה

הטיפ החשוב ביותר לקניית נעליים שיהיו לנו נוחות הוא לקנות נעליים במידה שלנו. כמובן שקורה לכולנו שמצאנו נעלי זמש מהממות במבצע שווה וכמובן שנותרו מידות אחרונות, גבוליות. חצי מידה פחות מהמידה שלנו לפעמים יכולה להיות קריטית ולגרום לנו המון אי נוחות. לכן, יש נעליים מסוימות שכדאי לרכוש אפילו במידה קצת גדולה יותר, בייחוד אם הן עשוית מחומר נוקשה או מלאכותי שהסיכוי שיתרחב ויתגמש הוא לא גדול. כמו כן, לעיתים המידות בחנויות מסוימות לא באמת תואמות את המידה שאליה התרגלנו, אז אל תשללו את הרעיון, לפעמים המידה הגדולה דווקא תתאים לכף הרגל בצורה הכי טובה.

מה לעשות אם נוצר כבר פצע?

אם כבר נפצענו, כדאי קודם כל לחכות קצת ולתת לפצע ברגל להחלים. לבישת נעליים מכאיבות על פצעים קיימים עלולה לגרום לזיהומים ולפצעים עמוקים וכואבים יותר. בשביל לעזור לפצע להחלים במהירות כדאי ללבוש נעליים פתוחות, דוגמת סנדלים או כפכפים, שישפשפו את האזור הכואב כמה שפחות וישמרו עליו מאוורר. אם אין ברירה ובכל זאת עליכן לנעול נעליים סגורות, שימו פלסטר על הפצע והשתדלו לנקות אותו בסוף כל יום.

לסיכום

לפעמים נעליים חדשות דורשות תקופת הסתגלות קצרה ויכולות לגרום לאי נוחות קלה בתחילת השימוש בהן, אבל אפשר להקל על כף הרגל ולהתאים את הנעל לכפות הרגליים שלנו אם נעקוב אחרי כמה טיפים פשוטים, נתאזר בסבלנות ובכמה פלסטרים או מדבקות ג’ל בתיק ואפילו בתוך הנעליים עצמן. אז תתחדשו, תנעלו את הנעליים החדשות בבית, ותיהנו מהן.

עכשיו באתר | Currently Trending
Share this post